תקשורת ועיתונות

מגוון פתרונות חדשים בצביעת שיער לבן לגברים

פורסם: 21/12/2014 10:25 

בלא מעט תחומים אנו רואים כיצד השוק מציע מגוון רחב של מוצרים עבור כל דורש. בכל הקשור לצבעי שיער לבן עבור גברים אנו גם כן רואים כיצד הרצון של יצרנים ומשווקים לחדור לשוק זה מביא לפריחה של מוצרים שונים. כך נוצר עניין גובר יותר מצדם של גברים שלא חשבו בעבר לצבוע את שערם האפרפר מסיבות השמורות עמם.

חדשות הביוטי: קארין ארד בודקת 30 מוצרי איפור וטיפוח חדשים

פורסם: 17/12/2014 17:26

Nacreo Man של פרשס הייר מגוון שיער לגבר שעשוי ממרכיבים צמחיים ללא חומרי חמצון, אלכוהול או מלחים. בסדרה 5 מוצרים בדרגות עמידות שונות – מגוון שיער חום/כסף, שמפו המנטרל גוונים צהבהבים, מטשטש שיער לבן ומותיר גוון אפור, שמפו המטשטש שיער לבן ומעניק גוון חום, ג'ל כסף לגוון אפור, וג'ל פנינה שחורה המעניק לשיער לבן גוון שחור, שעמיד עד החפיפה הבאה.

NaCreo Man הסדרה הראשונה של מגווני שיער לגברים בלבד

יום שני, 15 בספטמבר 2014

אתה מתעורר לתומך באחד מהבקרים אחרי גיל 40, מביט במראה וקצת נדהם לראות את השפעות הגיל על עור הפנים, השיער והגוף. המחזות לעיתים קלים ולפעמים מעט מורכבים יותר.. כמו התקרחות השמנה קמטים ועוד.. להכנס לדיכאון אין אני ממליץ, כי היום, לכל עניין ובעיה יש פתרון..

במקום צבע – מגווני שיער לגברים בלבד

פורסם: 1/09/2014 08:13

נאקרו MAN , הינה הסדרה הראשונה של מגווני שיער, המעניקה לגבר פתרון מהיר, קל ופשוט להסתרה זמנית או קבועה של שיער השיבה. המדובר בתכשיר לגברים שאוהבים את השיער הלבן שלהם אך מבקשים גם לגוון. הסדרה פותחה באיטליה עשויה ממרכיבים צמחיים ללא חומרי חמצון, ללא אלכוהול או מלחים. בטוחה לחלוטין וקלה לשימוש. המוצרים מעניקים לשיער גוון המסווה בצורה חלקית או קבועה את שיער השיבה בהתאם.

נאקרו MAN להסתרת שיער שיבה בדרך קלה ומהירה

פורסם: 28/07/2014 14:00

חדש בארץ נאקרו MAN, הינה הסדרה הראשונה של מגווני שיער, המעניקה לגבר פתרון מהיר, קל ופשוט להסתרה זמנית או קבועה של שיער השיבה.
0
    0
    עגלה
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן