שיער שיבה

שיער שיבה בדרך כלל הופך להיות שיבה בהדרגתיות. בהתחלה הוא הופך להיות אפור עד שהוא נהיה לבן לגמרי. שיער שיבה הוא שיער שבו כמות המלנין קטנה באופן הדרגתי עד שהיא נעלמת לגמרי.

האחראית על הופעת שיער שיבה לרוב היא הגנטיקה. שיער שיבה זאת תופעה טבעית ונפוצה מאוד שלרוב מתרחשת בגיל מבוגר אך ישנם גברים ונשים שהתופעה מתרחשת אצלם כבר בגיל צעיר מאוד. שיער שיבה לאישה היא תופעה בלתי נמנעת בשלב מסויים, ונשים רבות מעדיפות לצבוע את שיערן. שימוש של  צבע ללא PPD לאישה זאת בחירה נבונה. מדובר בצבע שיער אשר בנוסף לצביעה, גם מטפח את השיער ושומר עליו מפני נזקים.

PPD הוא חומר שנמצא בעיקר בצבעי שיער קבועים והוא עלול לגרום לאדמומיות הקרקפת, לפריחה ולרגישות. צבע ללא PPD לאישה אשר משווק על ידי NaCreo מיטיב עם השיער וגורם לו להראות בריא ומלא ברק. במקביל לנשים אשר מעדיפות לצבוע את שיערן, ישנן נשים רבות אשר מעדיפות שיער שיבה לאישה שמשדר טבעיות אך בו בזמן נראה מטופח ויפה. 

אם גם את אוהבת את השיער הלבן שלך ומתלבטת באשר לבחירת צבע המתאים לך, הגעת למקום הנכון. חברת Nacreo מציעה לך תכשירים ייחודים לצביעת שיער לבן וגם טיפוח לשיער לבן לאישה, בנוסף למוצרי טיפוח רבים נוספים.

השירות והעמידה בכללי האתיקה מאפשרים לנו לעמוד בכל דרישות הייצור ולהבטיח איכות מעולה. חברת NaCreo נעזרת לא רק בבדיקות מיקרוביולוגיות ואנליטיות ובהבטחת האיכות של מעבדותיה שלה, אלא גם של מעבדות אוניברסיטאיות התומכות ברעיונות ובתובנות שלנו באמצעות יכולות המחקר שלהן. החלטנו להעניק לכם את מוצרי הטיפוח הטובים בשוק ולוודא בכל עת שהם אכן כאלה; כל מוצר ניתן למעקב מלא, החל מרמת יצרן חומר הגלם ועד להגעת המוצר הביתה. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרי טיפוח לשיער לבן לאישה וגם לגבר.

כידוע, שיער לבן הוא שיער מחוסר פיגמנטציה וכשהוא הופך לכזה הוא גם משנה את המבנה שלו, הוא יכול להיעשות יותר דק או מחוספס. למעט הגנטיקה שאחראית על הופעת שיער לבן, ישנם גם גורמים סביבתיים נוספים שמעודדים הופעת שיער לבן כגון תזונה ועישון. ב NaCreo תמצאו מגוון ענק של מוצרי טיפוח וצבע לכל סוגי השיער.

0
    0
    עגלה
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן