שיער שיבה- לא מה שחשבתם

הופעה של שיער שיבה על הראש היא הדבר הכי טבעי בעולם. חלק מהאנשים מאבדים את צבע השיער בגיל צעיר למדי ואחרים בגיל יותר מתקדם. במשך הרבה מאוד שנים רווח המיתוס ששיער לבן זה משהו שצריך להסתיר בכל הכח. זה משהו שיש להתבייש בו. אך מסתבר שיש כמה דברים שיגלו לכם עולם חדש. הצטרפו אלינו ותבינו שיש מציאות אחרת בשטח. מציאות מטופחת מאוד, בצורה שלא תיארתם לעצמכם.

למה נוצר שיער שיבה

מגיל מסויים ואליך, אף אחד כמעט לא פטור משיערות שיבה שצצות להן על הראש. שיער שיבה נוצר כאשר הפיגמנטים של הצבע, חומר שנקרא מלאנין, הולכים ופוחתים. אגב, זה ממש לא תופעה שמאפיינת זקנה דווקא. גם בגילאי השלושים, יש הרבה אנשים שמגלים יותר ויותר שיער שיבה על הראש.


גם כשרוצים שיער מטופח לא חייבים לצבוע

שיער שיבה הוא חלק מהחיים. זה לא דבר שחייבים להתבייש בו. ניתן להפוך אותו לסממן של קבלה עצמית, חוכמה ובינה שהגיעו עם הניסיון בחיים. ומלבד זאת, בהחלט לא חייבים לצבוע את השיער גם אם רוצים לקבל מראה מטופח. 

חברה NaCreo פיתחה מוצרים טבעיים, מיוחדים, שמתאימים לאנשים שרוצים מראה שיער מטופח, גם אם החלו להופיע שיערות שיבה. אפילו גם אם מרבית הראש מכוסה שיער שיבה.

ג’ל טיפוח לשיער, מחומרים טבעיים בלבד

הידעתם שצבעי שיער אמנם מכסים שיער שיבה אבל גם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך? עם הזמן, חומרים כימיים שמיוצרים במעבדות, כמו אמוניה למשל, עלולים לגרום לגירויים. לאי נעימות בעור הקרקפת. גם נזק לגוף השיערות עצמו.

אם אתם רואים בראי שיערות שיבה שמופיעות, אתם יכולים לבחור אחרת. אתם יכולים להשתמש בג’ל לשיער של NaCreo. מוצרים לטיפוח שיער לאנשים שרוצים לקבל את עצמם, כמו שהם! חשוב להדגיש כי המטרה איננה להעלים את הלבן שבשיער אלא לגרום לו למראה מטופח, יפה ונעים לעין (מתאים לגברים וגם לנשים). מחירי המוצרים של NaCreo סבירים ביותר. ולא פחות חשוב, מרכיבים טבעיים שלא מגרים את העור או השיער. חומרים צמחיים שעושים רק טוב.

0
    0
    עגלה
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן