שיער אפור

אם גברים אוהבים שיער אפור? גם אם כן, רוב הנשים היו רוצות להיפטר מהשיער האפור על הראש, והדרך הטובה ביותר היא באמצעות תכשירי שיער מהטובים ביותר בעולם! 

מעוניינת לצבוע את שיערך בצבע טבעי ויפה? אל תמתיני לשיערה האפורה הבאה, ותתחילי כבר עכשיו בצביעת שיערך לגוון טבעי. 

 

איך אפשר לטפל בשיער לבן?

החשש של נשים רבות, הצובעות שיער לבן, הוא פגיעה בשורש השיערה במהלך הצביעה. פגיעה בשורש השיערה יכולה לגרום לנשירה באיזור הצבוע ולפגיעה במרקם הטבעי של השיער. מכיוון שחשש זה קיים אצל נשים רבות, הוחלט לפתח תכשירי צבע לשיער אשר עשויים מחומרים טבעיים בלבד! היתרונות בחומרים טבעיים בלבד לשיער הם: 
 • החומרים מזינים את השיער ונותנים לו מראה מבריק.
 • השימוש בחומר 'פנינה שחורה' מזין את השיער ומקנה לו אפקט של השתקפות.
 • החומרים הטבעיים אינם הורסים את המרקם הטבעי של השיער והכי חשוב – אינם גורמים לפגיעה בשורש השיערה!
 • מכיוון שאין חומרים כימיים בתכשירים הטבעיים אין חשש לנשירה של השיער הצבוע גם בשימושים חוזרים ויום יומיים.
נשים וגברים המעוניינים לצבוע את שיער ראשם, צריכים לקחת בחשבון שרוב התכשירים הקיימים היום בשוק מכילים חומרים כימיים אשר יכולים לפגוע בשיער. לכן, חשוב לבחור בתכשירים איכותיים אשר עשויים מחומרים טבעיים בלבד. 

טיפול בשיער לבן לאישה

בשיער לבן לאישה ניתן לטפל באמצעות שמפו הצובע שיער בגוון חום או אפור טבעי, או בשימוש בצבעי שיער לנשים ב-4 גוונים שונים וטבעיים כגון:

– חום בינוני.
– חום כהה.
– חום כהה מאוד. 
– בלונד כהה.

כל הגוונים עשויים מחומרים טבעיים המזינים את השיער. 

תכשיר לשיער אפור לאישה ברכישה אונליין

אם קיבלתן החלטה לצבוע את השיער הלבן או האפור בצבע טבעי, אתן מוזמנות כבר עכשיו לבצע רכישה אונליין של תכשיר לשיער אפור לאישה מחנות האונליין של חברת NaCreo Italy. חברת NaCreo Italy מייצרת את מוצריה האיכותיים באיטליה ומשווקת אותם לכל העולם וגם לישראל.

צביעת שיער אפור עם צבעי השיער האיכותיים של חברת NaCreo Italy

תכשירי צבע לשיער אפור אפשר למצוא בקטלוג הטיפוח לשיער של חברת NaCreo Italy ולקבל את התכשירים דרך חברת שליחויות מקצועית עד הבית תוך 5 ימי עסקים בלבד! 
0
  0
  עגלה
  העגלה ריקה
  דילוג לתוכן