שיער אפור- לנשים ולגברים

טיפוח שיער אפור או שיער שיבה – זה אפשרי ואנו נספר לכם בעוד כמה שורות, כיצד. בגיל מסוים, אין מנוס משיער אפור. זה לא משהו שבוחרים, זה פשוט קורה. זה קורה לנשים וגם לגברים. זה קורה לאנשים שצבע שיערם הטבעי הינו שחור, חום, בלונד או ג’ינג’י ואדמוני. מגיע הרגע בחיים שבו מתחיל להתפוגג החומר מלנין. זהו אותו מרכיב שמעניק לשיערות את הצבע שלהן, מהרגע שבו אנו נולדים. כאשר השיער מאפיר, זה פשוט אומר שעוד שנה עברה. אבל אין סיבה לכסות בצבע מלאכותי דווקא. אפשר לטפח בדרך אחרת. דרך שאומרת שני דברים: אנחנו מקבלים את עצמנו ואנו לא רוצים לפגוע בבריאות, בגלל צבעי שיער מלאכותיים.

הפתרון היפה והטבעי מבית NaCreo

גם אנשים בעלי שיער אפור אוהבים לטפח את עצמם, ובצדק. אפשר וראוי להרגיש בנוח, עם שיער מטופח ויפה כל כך. ואפילו לא חייבים לשם כך להשתמש דווקא בצבעים חזקים. בהחלט לא. בחנויות הפארם והרשתות השונות, יש אין ספור מותגי צבע לשיער.

השמות מאוד שונים, אבל בדרך כלל הפתרון די דומה. חומרי צבע שכוללים בתוכם חומרים כימיים חזקים כדוגמת אמוניה ועוד מרכיבים מלאכותיים. מותג NaCreo מאיטליה מפיץ בעולם את הבשורה היפה. שיער אפור לנשים ולגברים אפשר לטפח תוך שימוש בחומרים שעשויים מרכיבים צמחיים, 100 אחוז טבעי, ואפילו במחירים סבירים.

גוון נעים ומראה מטופח, לנשים וגברים בשיטה הטבעית

אחרי שתתנסו, תיווכחו לגלות כי כאשר השיער מטופח יותר, פתאום אפילו הגוון שלו נראה מרשים יותר. למותג NaCreo מוצרים טבעיים, למשל על בסיס ג’ל, מיוחד לשיער אפור. השימוש במוצר הכי פשוט בעולם, לא צריכים יותר מאשר למרוח מעט על השיער וזה הכל. במיוחד כאשר דואגים לתספורת מטופחת או תסרוקת נאה, התוצאה יוצאת מן הכלל. הגוון של השיער נראה יותר מרשים, בלי שבעצם מרחנו טיפה אחת של צבע. הקרקפת לא מגורה. השיער נשמר טבעי ובריא. רק דבר אחד ויחיד מתרחש – השיער בצבעו הטבעי פשוט נראה הרבה יותר יפה, יותר מבריק וחי! והכל בשיטה הטבעית.

0
    0
    עגלה
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן