צבע טבעי לאישה לשיער

גילית שערות לבנות על הראש? הגיע הזמן שתתחילי לצבוע את השיער! היום אפשר להשתמש בצבע טבעי לאישה לשיער ולהינות מצבע מיוחד אשר יכול להיות זמני או קבוע, תלוי באיזה תכשיר משתמשים. הטיפול בשיער לבן לא צריך להיות מורכב מדי ואם אין לך זמן להגיע למעצב שיער או מספרה, את יכולה פשוט להזמין צבעי שיער לנשים בגוונים שונים ולהינות מצביעה קלה ונוחה בבית. מה ההבדל בין צבע לשיער לשימוש בבית לבין צביעה במספרה?
 • המחיר! המחיר לצבע לשיער לבית הוא נמוך במאות אחוזים לעומת צביעה במספרה.
 • האיכות! החומרים מהם עשויים צבעים איכותיים לצביעת שיער לבית, עשויים מחומרים טבעיים ללא אמוניה, ללא PPD וללא חומרים משמרים.
 • בריאות השיער! על מנת שתוכלי לשמור על שיער בריא, חשוב להשתמש בצבעי שיער ללא חומרים כימיים אשר יזיקו לשורשי השיער בטווח הארוך.
אם החלטת לצבוע את השערות הלבנות, כדאי שתנסי את תכשירי הטיפוח לשיער המאפשרים לך לצבוע את השיער בבית באמצעות שמפו מיוחד או צבע בגוונים שונים. 
 
האם כדאי להזמין צבע זמני לשיער לאישה?
 
אם את רוצה לגוון בצבעי השיער שלך, את יכולה להזמין צבע זמני לשיער לאישה, או להזמין צבעים בגוונים שונים המאפשרים לך לבחור בין 2 האופציות:
 
– צבע זמני היורד לאחר 5-7 שטיפות.
– צבע קבוע שנשאר עד לצמיחת שורשים חדשים.
 
יש 4 גוונים ייחודיים וטבעיים המאפשרים לך להינות מגווני שיער שונים ולהתאים את הצבע הטבעי ביותר. 
 
צבע ללא PPD לאישה לשיער
 
מהו ה-PPD הנמצא בצבעי שיער רבים? ה-PPD הוא אלרגן אשר יכול לגרום לאלרגיה לנשים הצובעות את שיערן. בכדי למנוע היווצרות האלרגיה, פותח צבע ללא PPD לאישה לשיער. 

את הצבע הייחודי אפשר להזמין בחנות אונליין של חברת NaCreo Italy. חנות האונליין מציעה גם צבע ללא PPD לזקן עבור גברים אשר מעוניינים לצבוע את זקנם הלבן. צבע ללא PPD לזקן או צבע טבעי לאישה לשיער, ניתן להזמין מהחנות ולקבל את המוצרים עד הבית עם שליח. 
 
חברת NaCreo Italy מציגה – צבע טבעי לאישה לשיער
 
החלטת לצבוע את השיער? את במקום הנכון! חנות האונליין של חברת NaCreo Italy פתוחה עבורך 24/7.  
0
  0
  עגלה
  העגלה ריקה
  דילוג לתוכן