צביעת שיער- לא לנשים בלבד

לתת צבע לשיער ולחיים בכלל

אם בעשורים קודמים צבעים לשיער נועדו לנשים בלבד, הרי שבעידן הנוכחי גברים רבים נוטים לצבוע את שיערם, לרבות שחקני קולנוע מוכרים פחות או יותר, בין אם זה טום קרוז בראד פיט ועוד. הבחירה בצביעת השיער או השארת הצבע הטבעי היא אינדיווידואלית לחלוטין. כל עוד צבע השיער החדש משרה מראה טבעי, תחושה פנימית טובה יותר והעלאת בטחונו של אותו אדם, הדבר יקרין החוצה ויביא בסופו של דבר למראה צעיר. זאת לא רק בגלל השיער שקיבל צבע אלא בעיקר בגלל האנרגיות שיקבלו קפיצת מדרגה והצבעים שנוספו לחייו של אותו אדם.

צבע לשיער עם מראה טבעי

צביעת השיער בקרב גברים אינה פופולרית עדיין כצביעת שיער אצל נשים, אך זאת בשל חוסר הידע בתחום. כל עוד הגבר אינו מנסה להיות מה שהוא לא, הרי שהצבע יהלום אותו ואף יראה טבעי. חלק מהגברים נוטים לצבוע את שערם בתקווה שהצבע יקנה להם מראה צעיר, אך כאשר הצביעה נעשית באופן דרסטי, מתקבל מראה מוזר ולא מחמיא. מאידך ישנם גברים אשר התאימו את הצבע בצורה טבעית יותר והצבע משתלב עם המראה הכולל באופן הרמוני. כך הסביבה החיצונית אינה יכולה להבחין כי שיערם צבוע. התייעצות עם אדם שמבין בדבר תביא להתאמת הגוון וגם המוצר המתאים לכל אחד.

הכל מתחיל בשערה לבנה אחת
 
על פי רוב אדם מתחיל להבחין בשערה אחת לבנה על ראשו המסמנת על הבאות… לאחר השערה הראשונה יגיעו יתר השערות שישנו את צבען ללבן והרי זה הליך טבעי אותו חווים מרבית הגברים. עם זאת, ניתן להביא לטשטוש המראה הלבן או העלמתו באמצעות צביעת השיער באופן שיחמיא ויראה טבעי. חשוב להשתמש בצבעים איכותיים המשפרים את בריאות השיער ואת המראה גם יחד. ניתן גם להשאר עם צבע מאפיר או מלבין- הכל על פי תחושתו של הגבר. צביעת השיער יכולה להתבצע גם באופן עצמאי. עם זאת, מומלץ להתחיל בצביעה לאחר התייעצות עם איש מקצוע שיכוון לצבע ולמוצר המתאימים ביותר.
0
    0
    עגלה
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן