טיפוח לשיער לבן

טיפוח לשיער לבן חשוב לנשים וגברים שיש להם שיער לבן. בין אם מחליטים לצבוע שיער לבן או להשאירו טבעי, טיפוח לאישה לשיער לבן וגם טיפוח לשיער לגבר של חברת NaCreo יביא את שיערכם למצבו האידיאלי, בעל נפח וברק טבעי. בין אם אתם אוהבים את השיער הלבן שלכם או מתלבטים לגבי בחירת גוון מתאים לשיערכם, הגעתם למקום הנכון.

חברת Nacreo Man מציעה לך תכשירי טיפוח לשיער לבן ייחודים לצביעת שיער לבן וצביעת זקן לבן, תכשירי טיפוח לגבר וגם  תכשירי טיפוח לאישה לשיער לבן.  אם בעשורים קודמים צבעים לשיער נועדו לנשים בלבד, הרי שבעידן הנוכחי גברים רבים נוטים לצבוע את שיערם ואף זקנם. לרבות שחקני קולנוע מוכרים פחות או יותר, בין אם זה טום קרוז בראד פיט ועוד. חברת Nacreo Man  מציעה לך תכשירים ייחודים לצביעת שיער לבן.

איכות הייצור, השירות והעמידה בכללי האתיקה מאפשרים לנו לעמוד בכל דרישות הייצור ולהבטיח איכות מעולה. חברת NaCreo נעזרת לא רק בבדיקות מיקרוביולוגיות ואנליטיות ובהבטחת האיכות של מעבדותיה שלה, אלא גם של מעבדות אוניברסיטאיות התומכות ברעיונות ובתובנות שלנו באמצעות יכולות המחקר שלהן.

אנו מעניקים לכם את מוצרי הטיפוח הטובים בשוק ומקפידים לוודא בכל עת שהם אכן כאלה; כל מוצר ניתן למעקב מלא, החל מרמת יצרן חומר הגלם ועד להגעת המוצר הביתה. ניהול תהליכים, ידע, שיפור מתמיד, מעורבות של משאבי אנוש, בקרה על השפעת הפעילות והפיתוח שלנו על הסביבה – הינם בלב-ליבה של מערכת האיכות שלנו.

אלה הסיבות שהניעו את החברה שלנו להשיג תו תקן עבור מערכת ניהול האיכות שלה (EN ISO 9001:2008) ושיתמכו בהשגת תו התקן הסביבתי UNI EN ISO 14001:2004. הכרה עולמית סטנדרטית לאישור מערכת ניהול האיכות שלנו. תו התקן ISO 9001 מראה שמערכת ניהול האיכות של החברה זכתה להכרה בזכות מצוינותה.

במידה מסויימת ניתן לדחות את הופעת השיער הלבן שלנו על ידי תזונה מאוזנת והמנעות מעישון. ללא טיפוח לשיער לבן , הוא עלול לשנות את צבעו לצהבהב ולהראות מוזנח ולא אסתטי. שימוש במוצרי טיפוח לגבר וגם לאישה מאוד חשובים על מנת לשמור את השיער מלא ברק וחיוניות. NaCreo מציעים לכם מוצרי טיפוח לשיער לבן  וגם מוצרי טיפוח לשיער לגבר.

0
    0
    עגלה
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן