זקן לבן

כשהיינו ילדים תיארנו את אליהו הנביא בתוך סבאל’ה נחמד ומחייך, עם זקן לבן. אבל כשהפכנו למבוגרים, שמנו פתאום לב שגם לנו זה קורה. אט אט, הזיפים הפכו ליותר אפורים. בסופו של דבר, הזקן הולך ומלבין. וכיום, אנחנו בעולם של טיפוח. עולם שיש בו אין ספור אפשרויות לשמור על מראה אופנתי, דינאמי ויפה, גם אם יש קצת (או הרבה) שיבה בזקן. אם אתם רוצים לשמור על זקן לבן אבל גם מאוד מטופח, שימו לב לפתרון של NaCreo. זה לא בדיוק צבע לשיער כפי שאתם חושבים עליו. זהו מה שנקרא מגוון לשיער שמתאים במיוחד לטיפול יופי בזקן שלכם.

זקן לבן שאפשר להתגאות בו!

יש הרבה סיבות לכך שגברים נרתעים מצביעת הזקן. קודם כל, יש כאלה שפשוט אין להם חשק להשקיע בכל העיסוק עם הצביעה הזאת. יש שמאמינים, במידה מסוימת של צדק, שחומרי הצבע עם הזמן עלולים להזיק. חוץ מזה, גם המראה הצבוע לא מתאים לכל אחד ואפשר לומר שלפעמים זה גם נראה מוגזם ודווקא לא טבעי. אבל אפשר ליהנות מזקן לבן שניתן להתגאות בו. 

אפשר להפוך אותו למטופח מאוד, גם בלי צבע מלאכותי, שמכיל מרכיבים כמו אמוניה עוד כל מיני מרכיבים עם אותיות לועזיות לא ברורות. מלבד סירוק הזקן או טיפוחו על ידי מכשיר ביתי לעיצוב הזקן, שימו לב לדבר הבא: NaCreo המותג האיטלקי מציג חידוש נהדר. מוצרים שנקראים מגווני שיער, על בסיס ג’ל מחומרים טבעיים בלבד.

ג’ל טיפוח – לאהוב את הזקן מחדש

ג’ל הטיפוח של חברת NaCreo מתאים לגברים שמרגישים שהם רוצים לאהוב את הזקן מחדש. הם רוצים לשמור על טיפוח ומראה עדכני, גם אם יש שיבה בזקן וגם אם הם לא רוצים להשתמש בצבעי שיער. הג’ל משפר את גווני הזקן, מבלי ליצור את המראה הדרמטי מדי, של צבוע בצורה לא טבעית. במחיר מאוד נוח, גם אתם יכולים. לאהוב את הזקן הלבן מחדש, בסגנון מרהיב עין. הכירו את עצמכם מחדש, מול הראי. טיפוח מהיר, תוצאות יפות ומעולות! גם בטיפוח הזקן, האיטלקים יודעים מה הם עושים!

0
    0
    עגלה
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן