ג'ל צבע לאישה

ג'ל צבע לאישה הוא צבע במרקם של ג'ל אשר מקל על השימוש בו, נשטף בקלות ואינו מותיר לכלוך. ג'ל צבע לאישה הוא מוצר טיפוח השיער לאישה אשר משווק על ידי NaCreo.

הצבע אינו מכיל אמוניה ו-PPD, הוא נטול מלחים וחומרים משמרים. מדובר במוצר מהפכני אשר שומר על השיער ומטפח אותו תוך שהוא מקנה לו גוון טבעי. חברת Nacreo מציעה למגוון לקוחותיה תכשירים ייחודים לצביעה וטיפוח השיער.

איכות הייצור, השירות והעמידה בכללי האתיקה מאפשרים לנו לעמוד בכל דרישות הייצור ולהבטיח איכות מעולה. אנו נעזרים לא רק בבדיקות מיקרוביולוגיות ואנליטיות ובהבטחת האיכות של מעבדותיה שלנו, אלא גם של מעבדות אוניברסיטאיות התומכות ברעיונות ובתובנות שלנו באמצעות יכולות המחקר שלהן. NaCreo מציעה ללקוחותיה הרבים ג'ל צבע לאישה, טיפוח השיער לאישה ומוצרי טיפוח הטובים בשוק לנשים וגברים כאחד.

כל המוצרים שלנו ניתנים למעקב מלא, החל מרמת יצרן חומר הגלם ועד להגעת המוצר הביתה. ניהול תהליכים, ידע, שיפור מתמיד, מעורבות של משאבי אנוש, בקרה על השפעת הפעילות והפיתוח שלנו על הסביבה – הינם בלב-ליבה של מערכת האיכות שלנו.

אלה הסיבות שהניעו את החברה שלנו להשיג תו תקן עבור מערכת ניהול האיכות שלה (EN ISO 9001:2008) ושיתמכו בהשגת תו התקן הסביבתי UNI EN ISO 14001:2004. הכרה עולמית סטנדרטית לאישור מערכת ניהול האיכות שלנו. תו התקן ISO 9001 מראה שמערכת ניהול האיכות של החברה זכתה להכרה בזכות מצוינותה.

כשמדובר על ג'ל צבע לאישה, מדובר על מוצר טיפוח לאישה לשיער מן האיכותיים הקיימים בשוק. מוצרי הטיפוח של NaCreo ובתוכם תכשירי טיפוח לשיער לאישה הם מוצרים איכותיים העשויים מחומרים טבעיים ושומרים על המראה הטבעי של שיער האישה.

צביעה של שיער בקרב נשים היא מאוד פופולארית ולכן גם מוצרי טיפוח לאישה לשיער אשר כשמם הם, מטפחים את השיער ושומרים עליו מפני פגעי מזג האוויר וחומרים שונים. כל המוצרים של חברת NaCreo מבוססים על חומרים טבעיים בלבד אשר מיטיבים עם סיבי השיער ומקנים לו ברק וגוון טבעי. מוצרינו עשירים במינרלים של ים המלח ובאצות ים, אשר מטפחים את השיער ושומרים עליו. טיפוח לשיער לאישה מבית NaCreo היא הבחירה המושלמת עבור השיער שלך.

0
    0
    עגלה
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן