אודותינו

אם גם אתה אוהב את השיער הלבן שלך ומתלבט באשר לבחירת צבע המתאים לך אם בכלל, הגעת למקום הנכון.

חברת Nacreo Man מציעה לך תכשירים ייחודים לצביעת שיער לבן וצביעת זקן לבן. אם בעשורים קודמים צבעים לשיער נועדו לנשים בלבד, הרי שבעידן הנוכחי גברים רבים נוטים לצבוע את שיערם ואף זקנם. לרבות שחקני קולנוע מוכרים פחות או יותר, בין אם זה טום קרוז בראד פיט ועוד. 

איכות המחקר והייצור

איכות הייצור, השירות והעמידה בכללי האתיקה מאפשרים לנו לעמוד בכל דרישות הייצור ולהבטיח איכות מעולה.

Nacreo Man נעזרת לא רק בבדיקות מיקרוביולוגיות ואנליטיות ובהבטחת האיכות של מעבדותיה שלה, אלא גם של מעבדות אוניברסיטאיות התומכות ברעיונות ובתובנות שלנו באמצעות יכולות המחקר שלהן.

החלטנו להעניק לכם את מוצרי הטיפוח הטובים בשוק ולוודא בכל עת שהם אכן כאלה; כל מוצר ניתן למעקב מלא, החל מרמת יצרן חומר הגלם ועד להגעת המוצר הביתה.


תו תקן

ניהול תהליכים, ידע, שיפור מתמיד, מעורבות של משאבי אנוש, בקרה על השפעת הפעילות והפיתוח שלנו על הסביבה – הינם בלב-ליבה של מערכת האיכות שלנו.

אלה הסיבות שהניעו את החברה שלנו להשיג תו תקן עבור מערכת ניהול האיכות שלה (EN ISO 9001:2008) ושיתמכו בהשגת תו התקן הסביבתי UNI EN ISO 14001:2004.

תו תקן איכות ISO 9001:2008

הכרה עולמית סטנדרטית לאישור מערכת ניהול האיכות שלנו. תו התקן ISO 9001 מראה שמערכת ניהול האיכות של החברה זכתה להכרה בזכות מצוינותה.

יתרונות המוצרים

מבוססים על בסיס צמחי

כל המוצרים שלנו הם על בסיס צמחי וטבעי בלבד. החומרים הצמחיים מיטיבים עם סיב השערה, נותנים ל הגנה ומעניקים לו ברק טבעי ומונעים תופעות לוואי. אחד המרכיבים העיקריים שישנם בכל המוצרים שלנו הוא הפנינה השחורה- תערובת טבעית ומזינה של מינרלים מים המלח בשילוב אצות ים המיטיבה עם השיער.

מוצרים ללא PPD וללא אמוניה

אמוניה ו- PPD אשר אותם ניתן למצוא בעיקר בצבעים פרמננטים (קבועים) נמצאו כחומרים אשר גורמים לתופעות אלרגיות רבות כגון אדמומיות, פריחה ורגישות. חברת Nacreo מצאה תחליפים לאמוניה ול- PPD שהם חומרים כימיים שאינם מיטיבים עם השיער ואינם תורמים לבריאותו.

מוצרים ללא חמצן

החמצן מסייע לאמוניה לחדור עמוק יותר אל השיער ולכן מגדיל את הנזק. מוצריה של חברת Nacreo הם ללא חמצן אשר גורם נזק רב לשיער ומגביר את הרגישות לצבע.

0
    0
    עגלה
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן